27 Okt 2019
október 27, 2019

5 tipov pri realizácii zimnej záhrady

0 Comment
Zimná záhraa

Zimná  záhrada môže byť krásnym miestom vášho domu, kde si užijete relax a oceníte aj ušetrené peniažky za energie. Na čo myslieť, keď ste sa už rozhodli realizovať zimnú záhradu ?

Zimná záhrada, hliníková konštrukcia, Pifema s.r.o, www.alu-terasy.sk

Zimná záhrada, hliníková konštrukcia, Pifema s.r.o, www.alu-terasy.sk

 1. Kvalitná firma – dobrá firma bude mať dostatok referencií od svojich zákazníkov, mnoho ukážok vlastnej práce, profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi. Ak má firma webstránku plnú ilustračných obrázkov z katalógov a vlastnej práce minimum- majte sa na pozore. Rovnako, keď už pri objednávke zimnej záhrady je k vám firma neúctivá a neprívetivá.

  Oceľová nosná konštrukcia Strešná (fasádna) konštrukcia systém Cortizo COR70 Pokrytie strechy: bezpečnostné izoločané dvojskolo CLIMA PLUS Fixné steny CORTIZO COR60 Hliníkové otváracie dvere MILENIUM Posuvné hliníkové okná CORTIZO 4200 Výplň stien, dverí a okien tvorí izolačné zrkadlové dvojsklo Farebné prevedenie: imitácia dreva

  Hliníková zimná záhrada, celková realizácia a zasklenie, Poprad, Pifema s.r.o., www.alu-terasy.sk

 2. Kvalitné materiály- ak chcete, aby vám zimná záhrada priniesla mnoho pôžitku a minimálnu starostlivosť, kvalita materiálu je vecou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Certifikované hliníkové profily, kvalitné drevo, izolačné dvojsklá, bezpečnostné sklo, certifikované tesniace a odkvapové systémy vám zabezpečia spokojnosť a istotu, že so svojou zimnou záhradou si užijete veľa radosti.
  V súvislosti s bezpečnostným sklom vám odporúčame nášho partnera SPRCHOVE-KUTY.COM, ktorý realizuje dodanie kvalitných sklenených sprchových kútov. SPRCHOVE-KUTY.COM ponúka taktiež bezplatný online-sprchový konfigurátor, v ktorom si môžete navrhnúť svoj vlastný sprchový kút. Zároveň získate okamžite cenovú kalkuláciu, za ktorú  taktiež neplatíte.
 3. Načasovanie – nebojte sa vyplniť nezáväzný kontaktný formulár s krátkym popisom, toho čo si želáte a opýtať sa na odhad dĺžky časovej realizácie vašej záhrady. Komplikovaná veľká atypická zimná záhrada zaberie, pochopiteľne, viac času ako malá a jednoduchá. Budete teda vedieť, kedy najneskôr treba s realizáciou začať, aby ste už v zime  mohli piť kávičku v teple v novej zimnej záhrade.

  Zasklenie terasy, Limbach, Pezinok , Hliníková konštrukcia,Rámový posuvný systém, strecha mliečny Lexan

  Zasklenie terasy, Limbach, Pezinok , Pifema s.r.o, www.alu-terasy.sk

 4. Financovanie- mnoho ľudí sa obáva financovania zimnej záhrady a rozmýšľajú, či na to vôbec niekedy budú mať. Ak si nájdete serióznu firmu, poskytne vám možnosť splátkového kalendára alebo sa dohodnete na rozdelení sumy na časť v hotovosti a časť v splátkach. Za opýtanie sa v obrej firme neplatí nič- po vyplnení kontaktného formulára by ste mali dostať cenový odhad a získať tak predstavu, koľko vaša zimná záhrada bude stáť.
 5. Slnečná energia- využite slnečnú stranu a ušetrite na nákladoch za teplo a svetlo. Zimnú záhradu môžete využiť na vykurovanie a presvetlenie domu z veľkej časti a v kombinácii so slnečnými kolektormi využiť na ohrev vody.Prečítajte si tiež:Výhody zimnej záhrady a zasklenej terasy
  Keď chceme i nechceme zasklievať balkón či terasu