Inšpirácie zo sveta pre zasklenie terasy pre hotely a reštaurácie

Oko skúseného dizajnéra dokáže vidieť potenciál a následne z neho vyťažiť čo najviac. To platí aj pre zasklenie terasy pre hotely a reštaurácie. Mnohokrát majú hotely a reštaurácie vzácny priestor, ktorý volá po kreatívnom využití. Zasklenie terasy a dobudovanie zimnej záhrady patria bez pochyby medzi najlepšie a najefektívnejšie rozhodnutia. Nechajte sa inšpirovať najkrajšími zasklenými terasami hotelov z celého sveta.

Zimná zasklená terasa Hotela Bloomsbury, Londýn

Je to práve táto zasklená terasa, ktorá robí z hotela Bloomsbury trhák.

Hotel Bloomsbury sa pravidelne opakuje vo všetkých zoznamoch najkrajších a najžiadanejších londýnskych terás. Ako môžete vidieť, aj z malej terasy sa dá vyťažiť prvok, ktorý váš hotel či reštauráciu posunie ďaleko vpred pred vašu konkurenciu. Nemáte krásny výhľad? Naaranžovaná zasklená terasa ho úplne vynahradí! Veď posúďte sami.

Hotel Cumbres Vitacura

Hotel Cumbres Vitacura v Santiagu investoval do zasklenej terasy pozdĺž celého hotela.

V tomto hoteli sa hostia nemusia sporiť o miesto s krásnym výhľadom. Cumbres Vitacura so svojou obrovskou terasou po obvode celého hotela na každom poschodí patrí medzi najvychytenejšie svetové hotely.

Portugalský hotel Sheraton s priestrannou hotelovou reštauráciou

Vďaka zaskleniu terasy si hotel Sheraton môže dovoliť k stolom umiestniť pohodlné kreslá namiesto stoličiek. Zákazníci, ktorí si užívajú príjemné sedenie ostávajú v reštaurácii dlhšie- a viac si aj objednávajú 🙂

Zasklená terasa hotela v New Yorku

Zasklená terasa pre hotely na streche ešte na Slovensku nie je často vídanou vecou, vo svete však priestor na rovnej streche vedia výborne zužitkovať. Vzrušujúci výhľad z výšky strechy urobí zo zasklenej terasy vyhľadávané miesto, ktoré môže hotel ľahko využiť aj na recepcie a svadobné sály.

Bezrámové zasklenie hotela na Malorce

Hotel na Malorce stavil na jednoduchý dizajn a bezrámové zasklenie.

Na Slovensku síce nemáme more, ale každý hotel s výhľadom na jazero alebo rieku by mal zvážiť rovnaký krok ako tento hotel na Malorce. Bezrámový zasklievací systém poskytuje nerušený výhľad, 100% otvorenie celej plochy a k tomu ochranu pred vetrom , chladom a nečistotami.

Zasklenie terasy pre hotel Boston

Hotelová terasa v Bostone je chránená preskleným záhradlím do výšky 1,8m , čím zabezpečuje ochranu pred vetrom, ale ponecháva nádherný výhľad. Biokrby na stolíkoch zabezpečujú teplo, zdroj tlmeného svetla a príjemnú atmosféru. Nečudo, že si hotel vyslúžil miesto medzi najdizajnovejšími hotelmi sveta.

Premýšľate nad realizáciou zimnej záhrady?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme a pomôžeme navrhnúť optimálne riešenie na mieru pre vás.
Ak budete mať záujem, bez problémov vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *