Zimná záhrada a terasa- najlepšie využitie

Zimná záhrada a zasklenie terasy- plejáda využitia

Zasklená terasazimná záhrada nám otvárajú nové možnosti. Máme tu krásny, presvetlený priestor najčastejšie s výhľadom na záhradu alebo peknú časť prírody. Ako prvá možnosť sa nám núka hneď priniesť kreslá a stôl a premeniť túto novú miestnosť na príjemnú privátnu kaviareň. Zimná záhrada a terasa môžu mať ale mnoho iných spôsobov využití. Najlepšie využitie zimnej záhrady a terasy pre vás je práve to, ktoré vám slúži na to, čo najviac potrebujete. Čo vám v dome či byt najviac chýba? Zimná záhrada vám to môže ponúknuť. Nechajte sa inšpirovať.

Zimná záhrada- PRACOVŇA bez platenia

zimna zahrada domaca kancelaria pracovna

Zimná záhrada a zasklená terasa disponujú alternatívnymi dverami, čo je veľké plus pre ľudí pracujúcich z domu. Pracovné stretnutia sa tak môžu odohrávať bez straty času na cestovanie a v privátnej zóne, kde sa môže bez problémov rozprávať o obchodných záležitostiach. Táto nová pracovňa je jednoduchá na údržbu a upratovanie a nenarúša súkromie ostatných ani chod domácnosti. Jednoducho ušetrené peniaze za prenájom kancelárie si potom môžete užívať na zaslúženej dovolenke.

Zimná záhrada- konečne HERŇA pre deti!

zasklenie terasy herna detska izba priestor pre hranie pre deti
Nie je nič krajšie ako vytvoriť krásny prietor na hranie pre vaše deti.

Nepotrebujete ani tak veľmi ďalší kútik s posedením ako priestor, kde by si deti mohli rozložiť hračky a hrať sa do sýtosti? Nevšedným, ale veľmi užitočným riešením je práve zimná záhrada. Keď sa vonku začne mračiť alebo pofukovať, deti môžu stále, dokonca pri otvorených dverách, pokračovať v hre. Deti majú dostatok tepla a svetla a ak ich hračky v zápale hry zostali všade dookola a je už čas spať, spokojne zavriete dvere a odprevadíte svoje ratolesti do ich upratanej spálne. Bezpečnostné sklo si poradí aj s nárazmi pri hre, takže nehôd a rozbitého skla sa nemusíte báť.

Zimná záhrada- Domáce FITNESS

zimna zahrada posilnovna domace fitness
Zasklená terasa má krásny výhľad a otvorené je vždy, keď si chcete prísť zacvičiť.

Cvičenie nikdy nebolo také relaxujúce ako keď budete cvičiť vo vašej zimnej záhrade. Miesto, kde konečne vaša lavička s náradím, činky a stacionárny bicykel nájdu svoj domov a nikomu pritom neprekážajú. Zasklená terasa má výborné možnosti vetrania a otvorenia celého priestoru, takže môžete cvičiť v každom počasí, v suchu a teple pri čerstvom vzduchu. A ak to rozpočet dovolí, za bazén sa vám poďakuje najmä vaše zdravie.

Zimná záhrada -Hudobná SKÚŠOBŇA

zasklenie terasy hudobne studio posuvne dvere
Zimná záhrada je na tvorenie a inpiráciu ako stvorená.

Zasklená terasa je určite miestom, kde sa múze bude dariť inšpirovať vás. Mať kúsok svojho sveta, keď tvoríte, je najmä v hudbe na nezaplatenie. Ak sa ešte len zdokonaľujete v hre na nástroj alebo ide o vaše deti, ostatní členovia rodiny ocenia, že nemusia počuť všetky vaše neúspešné pokusy a môžu už len obdivovať konečnú nacvičenú skladbu. Zasklená terasa má výborné zvukovo- izolačné vlastnosti, tie vytvoria jedinečný svet pre rozvoj vašej hudby.

Zimná záhrada a BAZÉN

zimna zahrada bazen vizualizacia zasklenie terasy
Zimná záhrada od firmy Pifema s.r.o.- 3D vizualizácia

Vonkajší bazén je výborná vec, ale väčšina z nás uprednostňuje teplú vodu pred studenou. V našich zemepisných podmienkach sa tak vonkajší bazén dá využívať len veľmi krátky čas. Umiestnite ho do zasklenej terasy alebo zimnej záhrady a môžete plávať celý rok. V uzatvorenom priestore nedochádza k ochladzovaniu vody do takej miery ako pri otvorenom bazéne, takže ušetríte na ohreve vody a naozaj dosiahnete príjemnú teplotu vody v bazéne. Bazén bude chránený od nečistôt navievaných vetrom, nemusíte ho chrániť ochrannými plachtami alebo špeciálnym presklením. Ak ste milovníkmi plávania, zimná záhrada s bazénom budú určite investíciou, ktorú neoľutujete.

Zimná záhrada- ZÁHRADA pre každé počasie

zimna zahrada, zimna zahrada rastliny, zimna zahrada vyuzitie

Zimná záhrada vytvorí podmienky zvlášť pre pestovanie rastlín. Prezimovanie kvetov nikdy nebolo jednoduchšie, pestovanie tropických druhov bude viac ako úspešné a desiatky maličkých črepníkov so semiačkami konečne nebudú zavadzať na oknách. Zimná záhrada je ako stvorená na to, aby bola celoročnou záhradou a tešila vás kvetmi a zelenými listami aj v zime.

https://www.facebook.com/zimnezahradyterasy/

Premýšľate nad realizáciou zimnej záhrady?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme a pomôžeme navrhnúť optimálne riešenie na mieru pre vás.
Ak budete mať záujem, bez problémov vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.