Bezrámový posuvno-otočný systém BKS je ideálnym riešením pre zasklievanie balkónov, lodžií a terás. Dovoz a a montáž tohto produktu je na Slovensku zabezpečená výhradne firmou Pifema s.r.o.

Čím je tvorený bezrámový systém BKS 

Bezrámový posuvno-otočný systém BKS je zložený z hliníkových vodiacich profilov bez tepelných prvkov, v ktorých je vložené 8, 6 alebo 10 mm číre bezpečnostné kalené sklo s brúsenými hranami. 

Ložiská /nosné kolieska/ sú vyrobené z nerezovej ocele, aby sa zabránilo korózii. Bezrámový posuvno-otočný systém BKS má každom pilieri je prevoz dvoch ložísk, okraj klzných hliníkových profilov je po okrajoch vybavený polyamidovým kefovitým tesnením.Tabule skiel sa posúvajú a vyklápajú do vnútra lodžie. Dvojice nerezových ložísk v hornej a dolnej koľajnici sa zabezpečujú posun a otáčanie sklenených tabúľ cez ľubovoľný uhol lomu koľajnice. Týmto spôsobom nie je pre bezrámový posuvno-otočný systém BKS problémom ani zhrnutie tabúľ na jednu stranu pri šesťuholníkovom pôdoryse, ani pri rozličných typoch altánkov, lodžií a terás.

Bezrámové zasklenie má priehľadné lišty

Medziokenné silikónové lišty  sú priehľadné, tvaru písmena “H” a sú rovnako ako koncové tesnenia, profily a plastové komponenty UV stabilizované. Bezrámový posuvno-otočný systém BKS má hornú a dolnú koľajnicu s alternatívne prídavnými hliníkovými profilmi, ktoré umožňujú vertikálnu korekciu nerovností podlahy a stropu.

Maximálna výška zabudovania pre Bezrámový posuvno-otočný systém BKS je 2900 mm s prihliadnutím na vodorovnú plochu.

Odporúčaná šírka sklenených tabúľ je 450 až 650 mm.

V súvislosti s bezpečnostným sklom vám odporúčame nášho partnera SPRCHOVE-KUTY.COM, ktorý realizuje dodanie kvalitných sklenených sprchových kútov. SPRCHOVE-KUTY.COM ponúka taktiež bezplatný online-sprchový konfigurátor, v ktorom si môžete navrhnúť svoj vlastný sprchový kút. Zároveň získate okamžite cenovú kalkuláciu, za ktorú  taktiež neplatíte.

Hliníkový bezrámový otočno posuvný system BKS,výplň 8mm, bezpečnostné kalené sklo
Hliníkový bezrámový otočno posuvný system BKS,výplň 8mm, bezpečnostné kalené sklo

Z referencií od našich zákazníkov pre Bezrámový posuvno-otočný systém BKS:

Dobrý deň, pán Stanek.

Chcel by som vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom, realizáciou a výsledným efektom presklenia loggie v mojom byte. Bezrámový otočno-posuvný systém BKS funguje bezchybne, loggiu môžme využívať takmer celoročne.

 S úctou
 
Ing.Peter Beneš, architekt
 
Dobrý deň pán Stanek.
Chcem Vám poďakovať v mene celej našej rodiny za výbornú prácu. Systém BKS je veľmi pekný, pohodlný a jednoduchý pri narábaní. Pracovnici montáže odviedli kvalitnú prácu v rekordnom čase. Takúto rýchlosť som nečakala – bolo hotové za 3,5 hodiny aj s demontážou starého zábradlia.  Som veľmi spokojná a prajem Vašej firme úspechov a veľa zákaziek.
 
L. Zavarská, Poprad
 
 

Pozrite si tiež:

Rámové hliníkové systémy

Dobré rady- Keď chceme i nechceme zasklievať balkón či terasu

Ukážky BKS z realizácií

Bezrámové zasklenie a miesta realizácie

Bezrámový systém BKS sme už montovali v týchto mestách: Bratislava, Trenčín, Trnava, Žilina, Prešov, Košice, Martin, Banská Bystrica, Nitra, Považská Bystrica, Stará Ľubovňa ai. Našich viac ako 1200 rrealizácií si môžete pozrieť v časti REALIZÁCIE. O našej firme sa môžete dozvedieť viac v časti O FIRME