Neustále investujeme do strojov a náradia

Kvalitné stroje a náradie v kombinácii s dobrými pracovníkmi vytvárajú pevné jadro firmy. Práca s materiálmi ako sú bezpečnostné sklo, eloxovaný hlinník a sklo s antireflexnou úpravou vyžadujú odbornú manipuláciu a nástroje, ktoré ich dokážu presne rezať a obrábať. Tešíme sa, že v našej firme môžeme vďaka našej stálej investícii do technického vybavenia prinášať odbornosť a kvalitu.

Ukážky našej práce

Záujem a servis

V našej firme sa zaujímame o to, aby nami realizovaná zimná záhrada, zasklenie terasy alebo zasklenie balkóna našim zákazníkom skutočne slúžili a to dobu mnohých rokov. Servis považujeme za samozrejmosť a známku loyalnosti a vernosti zákazníkovi. Preto spokojnosť našich zákazníkov patrí k jedným z dôležitých hodnôt, na ktorých stojí naša firma.

 

Referencie od našich zákazníkov
pracovník, klient, zimná záhrada, zasklenie terasy

INŠpirácie a rady

Čomu sa treba venovať a naopak, čomu je najlepšie sa vyhnúť pri realizácii zimnej záhrady, prístrešku, zasklení terasy a zasklení balkóna? Nechajte sa inšpirovať nápadmi a realizáciami z našej dielne aj zo sveta.

Všetky články

Ostaňte s nami v kontakte

A my Vám budeme zasielať informácie o všetkých akciách a novinkách týkajúcich sa zimných záhrad, hliniíkových prístreškov, zasklenia terasy, zasklenia veránd či zasklenia balkóna.