Referencie našich zákazníkov

Dobrý deň pán Stanek.
Chcem Vám poďakovať v mene celej našej rodiny za výbornú prácu. Systém BKS je veľmi pekný, pohodlný a jednoduchý pri narábaní. Pracovnici montáže odviedli kvalitnú prácu v rekordnom čase. Takúto rýchlosť som nečakala – bolo hotové za 3,5 hodiny aj s demontážou starého zábradlia. Som veľmi spokojná a prajem Vašej firme úspechov a veľa zákaziek.

L. Zavarská, Poprad

[nahor]

Chcem Vám p. Stanek poďakovať za Váš perfektný prístup a poďakovať vašim trom zamestnancom, ktorí boli úžasní, veľmi dobre sme si rozumeli a prácu odviedli výbornú. Jedným slovom boli naj… môžem len chváliť. Keby takýchto ľudí bolo na Slovensku viac. Nikdy som nikoho nehodnotila, ale teraz som to pokladala sa povinnosť, aby aj ostatní ľudia vedeli, že existuje na Slovensku firma, ktorá má ozaj profesionálny prístup začínajúc od majiteľov firmy a končiac zamestnancami. Jedine, čo môžem ľutovať je, že sa asi viac nestretneme, lebo zimnú záhradu človek potrebuje len jednu. Držím Vám a Vašim zamestnancom palce a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov, ako som bola aj ja. Odporúčam.

Bilíková Mária

[nahor]

Chcel by som vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom, realizáciou a výsledným efektom presklenia loggie v mojom byte. Bezrámový otočno-posuvný systém BKS funguje bezchybne, loggiu môžme využívať takmer celoročne.

S úctou Ing.Peter Beneš, architekt

[nahor]

Chceme sa Vám touto formou poďakovať za Vašu odvedenú prácu. Objednali sme si u Vás zimnú záhradu. Sme spokojní, aj keď ju máme ešte len krátko. Oceňujeme Váš prístup k zákazníkovi od začiatočnej komunikácie až po celú realizáciu. Takže chválime a odporúčame.

Mariana Munnichová

[nahor]

Pán Stanek, chcem Vám poďakovať za realizáciu zimnej záhrady, ktorú Vaša firma zabezpečila. Presnosť s ktorou Vaši pracovníci pracovali, to ako sadlo všetko na svoje miesto, som ešte nezažil. Sme veľmi spokojní a každému odporúčame Vašu firmu na realizáciu podobných projektov. Ešte raz vďaka,

Miroslav Španitz

[nahor]

S prácou firmy sme boli s manželom veľmi spokojní. Dávali sme si zaskliť balkón na 11 poschodí, kde nám stále pršalo a fúkalo. Teraz je na balkóne príjemne a ani v príslušnej izbe nie je už taká zima. Na balkóne máme už príjemné posedenie a sme veľmi spokojní so zaskleným balkónom. Dáme si u nich zaskliť aj ďalší balkón a odporúčila som ich aj svojim známym.

Ďakujem veľmi pekne Banárová

[nahor]

Od spoločnosti Pifema, s.r.o. som si objednal zasklenie balkónu plus veľa podporných murárskych prác (zamurovanie jedných balkónových dverí, výmena plastových okien a dverí, dlažbu a stierky na balkóne). Prístup zamestnancov spoločnosti môžem iba vychváliť, boli slušní a precízni, urobili všetko, čo bolo treba.
Aby som to zhrnul, môžem túto firmu odporúčiť a aj vďaka kvalite, cene aj celkoveho prístupu, ktorý ponúkajú, som teraz vlastníkom nového zaskleného balkóna.

Peter Kmeč, Bratislava, Karlová Ves, (ukážka práce)

[nahor]

Vzhľadom na skutočnosť, že naša terasa bola dispozične a rozmerovo atypická, dlho sme nemohli zohnať firmu, ktorá by nad ňou urobila striešku aj ju zasklila, čím v podstate mala vzniknúť taká malá zimná záhrada. Naše predstavy nakoniec zrealizovala firma Pifema s.r.o.. Celkovo oceňujeme prístup, flexibilitu a kvalitu práce zamestnancov pri zabezpečení dokumentácie a samotnej realizácie náročnej konštrukcie. Zasklená terasa sa v rámci bytu stala miestom trávenia príjemných chvíľ počas dňa, v podstate celoročne. Posuvný systém nám ju umožňuje efektívne využívať aj pri horších klimatických podmienkach (zavretá) aj v horúcich letných dňoch (otvorená). Konečný výsledok práce Pifema s.r.o. hodnotíme pozitívne a zo všetkou zodpovednosťou ju odporúčame, ako spoľahlivú a serióznu firmu pôsobiacu v danej oblasti na slovenskom trhu.

Hlinkovci, Martin

[nahor]

Rada by som vám touto formou vyjadrila veľkú spokojnosť s balkónom, ktorý ste mi zasklievali. Som veľmi spokojná s kvalitou, výzorom, s vašim personálom a taktiež aj s možnosťou splátkového kalendára.
Určite Vás odporčím mojim známym a poskytnem im o vás tie najlepšie referencie (spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť). Budem veľmi rada s Vami spolupracovať aj v budúcnosti.

Viera Mičková, Trenčín

[nahor]

S prácou firmy Pifema som nadmieru spokojný. Rýchlo reagovali na môj dopyt, zameranie balkóna spravili bezplatne. Ich práca bola veľmi profesionálna. So zateplením balkóna som nadmieru spokojný, všetko nainštalovali do 6hodín a vedeli si poradiť s miernymi komplikáciami kvôli nerovnosťami stavby. Po 2 rokoch používania sa použité materiály vôbec neopotrebovali a nepotreboval som ani žiaden ďalší servis.

Juraj Novotný, Žilina

Kontaktný formulár