Zasklenie terasy urobí s hotelom a reštauráciou zázraky

Najvyhľadávanejšie hotely a reštaurácie majú spoločný prvok- zasklenie terasy. Presklená strecha totiž vytvorí atmosféru, ktorú si inak nemôžeme vyrobiť. Ľudia sa aj v 100% plnej reštaurácii s výhľadom na nebo cítia omnoho lepšie a uvoľnenejšie a doslova budú túžiť znova využiť vaše služby.

Zázrak č.1: Permanentné zväčšenie kapacity

Hotel a reštaurácia budú vždy bojovať o viac miesta, najmä toho pre usadenie hostí. Ak už teraz máte problém so stolmi príliš nahusto, zasklenie terasy vám presunutím niektorých stolov vytvorí priestrannejšie sedenie, čo ocenia nielen vaši hostia, ale aj váš personál. V prípade, že pri každom stole môžu sedieť 4 ľudia, vám aj malá zasklená terasa prinesie pri piatich stoloch 20 miest navyše. Zárobok si už viete porátať sami.

Reštaurácia Pernhof v Taliansku zväčšila svoju kapacitu o viac ako 40 miest

Zázrak č. 2: Predĺženie sezóny

Vaša letná terasa zíva na jar, neskorú jeseň a v zime prázdnotou, pretože je tam chladno. Progresívne prevádzky siahajú po predĺžení sezóny. Použitím bezrámového zasklievacieho systému dosiahnete 100% otvorenej plochy, ale ak sa vám to nehodí,  zatvorením terasy a pridaním napr. efektného biokrbu dostanete príjemnú vyhriatu terasu, do ktorej sa radi schovajú vaši budúci zákazníci. Či prší, sneží, fúka vietor, zasklená terasa vašich zákazníkov podrží u vás a prinesie so sebou aj očakávaný zisk.

zimná záhrada pre hotely, zimná záhrada v zime
Vonku sneh, ale vnútri útulne a teplo. Presne to zákazníci vyhľadávajú. Zdroj: Ofdesign

Zázrak č. 3: Jedinečná atmosféra

Dobre vieme, že úspešný hotel a reštauráciu nerobia len kvalitné služby, ale aj atmosféra, ktorú interiérom vytvoríme. Zasklenie terasy znamená pre hotel a reštauráciu veľký náskok voči konkurencii. Ľudia milujú presvetlené priestory, ale izolované od nepriaznivého počasia. Vďaka spojeniu unikátneho osvetlenia dokážete vytvoriť čarovnú atmosféru zimnej rozprávky v zime, vykúzliť veselú farebnú náladu cez fašiangy, dosiahnuť romantické zátišie na večer, či imitovať nádhernú hviezdnu oblohu. To všetko sa zasa raz odrazí v návštevnosti a kase vašej pokladnice.

zasklenie terasy pre reštaurácie
Londýnsky Hotel Bloomsburry patrí k najvychytenejším práve vďaka svojej zasklenej terase. Jedinečnú atmosféru a výzdobu vytvára niekoľkokrát do roka.

Zázrak č. 4: Vyriešenie problému pre fajčiarov a nefajčiarov

Zasklenie vašej hotelovej či reštauračnej terasy vyrieši efektívne potrebný predel medzi fajčiarskou a nefajčiarskou časťou. Sklo a hliník sú materiály, ktoré do seba nevstrebávajú dym a zápach, takže sú skutočne ideálne.

zasklenie terasy pre hotel, posuvné dvere, zimná terasa
Rocky mountain hotel v Jordásku so zasklenou terasou. Takto môžu mať výhľad nefajčiari i fajčiari a všetci sú spokojní.

Zázrak č. 5: Wellness s celoročným využívaním

Nemáte miesto v hoteli pre bazén? Podľa vašich možností môžete pridať do vašej terasy od malej jacuzzi, sauny pre dvoch až po veľký bazén. Zasklenie s prerušeným tepelným mostom  garantuje efektivitu ohrevu vody a vzduchu, takže sa vaši hostia budú cítiť príjemne a ocenia služby, ktoré sa dnes už očakávajú v každom hoteli. Pri dvojskle s PTM nedochádza k zaroseniu skiel, takže si vaši hoteloví hostia budú vychutnávať nerušený výhľad. Sklo-hliníková konštrukcia výborné zvláda vlhkosť, takže nepodlieha plesniveniu a vlhnutiu ako murované steny a stropy.

Zasklená terasa s bazénom, hotel, zasklenie terasy pre hotel
Yarra House v Melbourne má neodolateľnú terasu s bazénom, ktorej je ťažko konkurovať.

Prečítajte si tiež

Inšpirácie zo sveta pre zasklenie terasy pre hotely a reštaurácie

Zimná záhrada a cena za jej realizáciu

Premýšľate nad realizáciou zimnej záhrady?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme a pomôžeme navrhnúť optimálne riešenie na mieru pre vás.
Ak budete mať záujem, bez problémov vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *