HLINÍKOVÝ PLOT MÁ SAMÉ výhody

CHcete vedieť , ako by vyzeral váš plot ?

Vytvorte si ho bezplatne s naším konfigurátorom!

Konfigurátor

naše realizácie

Keď sme si vybrali Hliníkový plot...

Pozrime sa na to, aký hliníkový plot chceme

Hliníkový plot je výborná voľba, ktorú si budete užívať každý deň. S hliníkovým plotom totiž  nebudete musieť riešiť každoročne nový náter alebo problémy s hrdzou či postupnú degradáciou materiálu. Čo si teda pri ňom treba premyslieť:

 

Výška hliníkového plota

Chcete mať hliníkový plot nízky, stredný alebo vysoký? Rozhodnutie je len na vás. Hliníkový plot vám ponúka rozmery, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám. Ak máte radi v záhrade súkromie, oceníte vyšší plot, ak by ste plot najradšej nemali, nízky plot vám určite bude vyhovovať.
 

Účel plota

Ak vás má plot chrániť voči vonkajším vstupom, popri výške berieme do úvahy hustotu hliníkových „dosiek“. Je na vás aké medzery medzi vodorovnými časťami plotu zvolíte. Ak chcete zamedziť tomu, aby zvieratá (cudzie mačky, malé psy, kuny…) ľahko liezli pomedzi váš hliníkový plot, budú pre vás vhodné menšie medzery. Ak vám cudzí návštevníci nevadia, môžete sa rozhodnúť aj pre veľké medzery, ktoré zasa vnesú do záhrady viac svetla a pomôžu prúdeniu vzduchu.   
 
 

Pekný alebo praktický

S hliníkovým plotom si nemusíte vyberať medzi týmito možnosťami, pretože hliníkový plot je dizajnovo veľmi vkusný, štýlový a nadčasový. Zároveň je veľmi jednoduchý na údržbu a pevný.  
 
 

Páči sa vám drevený plot? 

Drevený plot je klasika, ktorá bude mať svoju atmosféru. Žiaľ, v našich slovenských podmienkach vyžaduje namáhavú údržbu a časom aj tak drevo práchnivie a podlieha vplyvom počasia. Hliníkový plot v drevodekore vyzerá takmer na nerozoznanie od skutočného dreveného, ale svojím nezmeneným vás  bude tešiť celé desaťročia.

Mohlo by vás zaujímať

CERIFIKOVANÉ HLINÍKOVÉ LAMELY CORTIZO

 

DLHODOBO SPOLUPRACUJEME S FIRMOU CORTIZO

POVRCHOVÁ ÚRAVA HLINÍKOVÉHO PLOTU

Lakované barvy (RAL, metalické a texturované)
Lakované imitace dřeva
Antibakteriální lakování
Eloxování